Klienci o nas


Oli 40:

"Czysty dźwięk, dobry, soczysty bas i wyraźna góra. Jak dla mnie absolutnie do muzyki nie potrzeba subwoofera. Porównywałem z JBL S180, JBL E80 i Klipsch rf52 (też fajnie zagrały). Kolumny spełniły moje oczekiwania, jestem zadowolony z zakupu jak również z kontaktu z 'Rafko', nie było żadnych problemów. "
Źródło: http://www.audiostereo.pl/roth-audio_oli-roth-40_kolumny-podlogowe-750-5054-1.html

Oli 40:

"Kolumny stały obok moich Monitor Audio BX6, które również mają świetną średnicę i w tym elemencie nieco wyżej postawiłbym Oli Roth. Góra pasma jest również bardzo czytelna i szczegółowa, jednak się nie narzuca, brzmi ciepło, zdecydowanie analogowo, jest nieco "zmiękczona", dźwięki długo wybrzmiewają. Całe pasmo średnio-wysokotonowe przekłada się na świetną przestrzenność i czasem wielowymiarowość brzmienia, coś co słychać w zasadzie tylko z kolumn z wyższej półki."
Źródło: http://www.audiostereo.pl/roth-audio_oli-roth-40_kolumny-podlogowe-750-5054-1.html

MC4 + Oli 20:

recenzja konrado0905:
"Byłem bardzo miło zaskoczony, bo jak dla mnie bas był bardzo opanowany i nie przytłaczał. Nie "urywał łba" jak to się często zdarza. Dźwięk jest szczegółowy i czysty. Brak szumów, poza mankamentem z dyskiem wymienionym wcześniej. Mogę bez namysłu stwierdzić, że był to najlepszy dźwięk z głośników jaki słyszałem. Muzyka którą katowałem przez tydzień posiadania sprzętu t m.in. Metallica wszystkie płyty, Guns N` Roses "Use Your Illusion II", Linkin Park z naciskiem na dwie pierwsze płyty, Creed, Iron Maiden, Nickelback. Na szczególną uwagę zasługuje "Notthing Else Matters" - Metallica. Coś pięknego. Sprzęt jest naprawdę bardzo, bardzo fajny i szkoda było mi się z nim rozstawać. "
więcej...

recenzja dziabong:
"Zestaw wprost stworzony do mieszkania, ładnie się prezentuje, i nie jest duży. Co do wzmacniacza to jest dobrze wykonany i po prostu ładnie wygląda. Podświetlenie na czerwono dodaje jeszcze uroku wzmacniaczowi. Natomiast co do głośników to z zasłonkami głośników powiem że po prostu ich nie widać w mieszkaniu, zwłaszcza na ciemnej półce. Bez osłonek prezentują się jeszcze lepiej, dodają nowoczesności wzmacniaczowi. "
więcej...

recenzja slammer:
"Za największą zaletę testowanego zestawu muszę uznać brak szumu wydobywającego się z głośników Roth Audio oraz prawdopodobnie dzięki temu niesamowitą "czystość" dźwięku. Jego jakość stoi na bardzo wysokim poziomie i naprawdę ciężko tutaj powiedzieć czy któreś urządzenie jest lepsze czy gorsze.Ten sprzęt za to doskonale radzi sobie z bardziej "normalną" muzyką, która składa się z całej gamy instrumentów."
więcej...

Źródło: www.myapple.plOli 4:

recenzja Zollera:
"Brzmienie określę jak miękkie i łagodne. Największa siłą tych kolumn jest zakres średniotonowy. Niesie sporo informacji, nie narzuca się i nie jest krzykliwy w żadnym przypadku. Nawet w przypadku nagrań faworyzujących pierwszy plan (Tori Amos „Scarlett Walk). Wokale brzmią przyjemnie, mają właściwą masę i otoczkę. [...] W każdym razie za niespełna 1800 zł otrzymujemy bardzo interesujący dźwięk, który w odpowiedniej konfiguracji może okazać się o wiele ciekawszy niż możemy się spodziewać"
więcej...

recenzja Walucha:
"Bez skrępowania można na nich słuchać klasycznej muzyki, poprzez jazz, skończywszy na cięższych brzmieniach. Na pewno nie zabraknie nam wypełnienia basowego a atutem będzie poprawnie kreowana scena. OLi 4 Reprezentują dźwięk neutralny, uniwersalny, bez nie potrzebnego eksponowania emocji. Świetnie sprawdzą się w systemach budżetowych, jak również w zestawach kina domowego. Właśnie po to je zaprojektowano. Mają ładnie wyglądać, cieszyć oko porządnym wykonaniem. Kupujący otrzymuje to czego oczekiwał."
więcej...

recenzja Wovo:
"stereo było jak najbardziej poprawne, wszystkie plany dźwiękowe rozkładały się poprawnie, kolumny gubiły się w pomieszczeniu i było naprawdę fajnie. Biorąc pod uwagę że kolumny są też przeznaczone do systemów kina domowego jestem przekonany że dźwięk w systemach przestrzennych z użyciem tych kolumn będzie fruwał po całym pomieszczeniu. Podczas oglądania koncertów te kolumny naprawdę pokazują pazur. Wszystko się zgadza, natężenie dźwięku oraz proporcje w paśmie. Są emocje, jest czad !!!"
więcej...

Źródło:www.audiostereo.pl

 
Copyright by RAFKO & Roth Audio 2013